Yıpranmış saçlar için Estel maskesi: Etkisi olacak mı?

Saç maskeleri, bukleler için kalıcı bakım kompleksinin ayrılmaz ve oldukça önemli bir unsuru olarak kabul edilir. Birçoğu, onları yalnızca saçlar zaten bozulduğunda aktif olarak kullanmaya başlar. Ancak bu fonlar sürekli kullanılmalıdır. Özellikle popüler olan, incelemeleri olumlu olan Estel’in hasarlı saçlar için maskeleridir.

Estelle’den yıpranmış saçlar için bir dizi Curex maskesi

 • klasik. Bu, lesitin, buğday proteinleri ve bir multivitamin kompleksine dayanan tüm saç tipleri için evrensel bir çözümdür. Bu alet saça güzel bir parlaklık verir ve başın kökünü önemli ölçüde güçlendirir. İncelemeleri internette bulunan hasarlı saçlar için böyle bir Estelle maskesi kullanılırsa, bukleler itaatkar hale gelir, mükemmel şekilde taranır ve saça kolayca sığar.
 • Terapi. Bu maskeye genellikle terapötik denir, çünkü boyalı ve ciddi şekilde hasar görmüş saçların büyümesi ve restorasyonu için gerekli tüm bileşenleri, özellikle tokoferol, jojoba yağı, betain içerir. Estel’in hasarlı saçlar için maskesi, gelişmiş nemlendirme ve beslenme sağlar ve iyi değerlendirmeleri vardır.
 • Ayçiçeği. Bu maskenin temel amacı, hasarlı telleri onarmak ve korumaktır. Bu ürün balmumu ve at kestanesi özü içerir. Bu sayede her saçın etrafında saçı nem kaybından ve güneş ışığının olumsuz etkilerinden koruyan ince bir film oluşturulabilir.
 • renk tasarrufu. “Estelle” den boyalı saçlar için böyle bir maske, rengin parlaklığını uzun süre korumaya yardımcı olacaktır. Evde laminasyonun saç üzerinde etkisini yaratan bitkisel balmumu ve saran polimerler içerir.

Estel marka Otium maske hattı, buklelerin durumunu geri kazandırır

 1. Elmas. Bu maskeyi yıpranmış saçlar için sürekli kullandıktan sonra değerli bir taş gibi parlamaya başlarlar. Bu etki, patentli yenilikçi kompleks ve ipek proteinlerinden kaynaklanmaktadır. Bu maske, her türden ciddi şekilde hasar görmüş bukleler için uygundur.
 2. renk hayatı. Bu, boyalı saçlar için besleyici bir kokteyl maskesidir. Bu araç sayesinde lüks bir parlaklık ve gölgenin maksimum dayanıklılığı sağlanır. Bu maske kakao yağı, balmumu ve yıpranmış saçlar için özel olarak seçilmiş bir vitamin kompleksi içerir.
 3. dalga bükülmesi. Bu aşırı kıvırcık ve asi bukleler için mükemmel bir maskedir. Taramayı ve şekillendirmeyi kolaylaştırır, bukleleri yatıştırır, sert saçları ipeksi ve yumuşak yapar. Bu maske doğal yağlar, ipek proteinleri ve balmumu içerir.
 4. su. Bu, hasarlı ve aşırı kurumuş telleri yoğun bir şekilde nemlendiren bir konfor maskesidir. Aynı zamanda bu tür maskeler onları hızlı bir şekilde pürüzsüzleştirir ve onlara yumuşaklık katar. Üründe bulunan amino asitler ve multivitamin kompleksi, başın kök kısmını besler ve ayrıca foliküllerin yapısını geri yükler.
 5. Mucize Canlandırma. Patentli hidro-lipit kompleksi, lanolin ve vitaminler içeren bir üründür. Bu maskenin ilk uygulamasından sonra saçta inanılmaz bir dönüşüm meydana gelir. Bu yoğun terapi sadece saç için değil, saç derisi için de faydalıdır.
 6. XXL. Bu uzun bukleler için harika bir araçtır. Bu alet popülerdir, çünkü uzun saçların gelişmiş beslenmeye ve başın kök kısmının aktif olarak güçlendirilmesine ihtiyacı vardır ve bu alet onlara bunu verebilir. Ayrıca böyle bir maskenin kullanılması sürecinde uç kısımlarının kesilmesi ve kaybolmasının önüne geçilmiş olur.
 7. akış. Bu kremsi maske, kırılgan, kuru ve gözenekli tellerin yoğun restorasyonu için tasarlanmıştır. Dikkat çekici bir şekilde, dayanıklı boyalarla boyandıktan sonra, açma ve vurgulamadan sonra saçı etkiler. Bu durumda, ortaya çıkan hasar hızla dengelenir. Bu ürünün bileşimi pantenol, lanolin, sıvı keratin ve bir multivitamin kompleksi gibi bileşenler içerir.

Estel maskelerini kullanan kadınların yorumları ne diyor?

Estel marka maskeleri yıpranmış saçlar için deneyen birçok kadın, seçkin firmanın ürünlerinden memnun kaldığını iddia ediyor. Ürünün sürekli kullanımı ile saçın durumundaki değişiklikte olumlu değişiklikler kaydedildi. Aynı zamanda, saçın esnekliği ve esnekliği arttı, ek parlaklık ortaya çıktı ve kırılganlık sonsuza dek kayboldu. Ayrıca bu saç maskesinin kullanımı oldukça uygundur.

Böyle bir aracın dezavantajları tüketiciler tarafından neredeyse fark edilmedi. Bazı kadınların incelemelerine inanıyorsanız, bu tür ürünler saçı biraz daha ağırlaştırır ve doğru sonuç sadece Estel balsamı ile birlikte elde edilir. Kozmetologların bu konudaki yorumları belirsizdir. Estel maskelerinin saç üzerindeki etkisinin, yapılarının özelliklerine bağlı olduğunu savunuyorlar.

Çay ağacı esansiyel yağı saç için nasıl kullanılır?

Yaşlı erkekler için saç kesimi (20 fotoğraf)