Saçlar için kerastase yağı: incelemelerde kanıtlandığı gibi

Güzel ve bakımlı bir saç modeline sahip olmak isteyen her bayanın kozmetik deposunda saç yağı bulunmalıdır. Günümüzde Loreal markalı ürünler, özellikle Kerastase yağı yoğun talep görmektedir. Geniş ürün yelpazesi nedeniyle, her kız bu ürünün kendine uygun bir versiyonunu bulabilir.

L’Oreal Kerastase Oil’in etkisi nedir?

Bu yağın saç üzerinde nasıl faydalı bir etkiye sahip olduğunu, bakımlı ve sağlıklı olmasını daha iyi anlamak için insan saçının yapısını anlamanız gerekir. Saç derisinin kalınlığında bulunan bir kök kısmı ve kendi gözümüzle gördüğümüz bir çubuğu vardır. Bir kişinin üzerindeki tüm saç şoku, çubukların bir kombinasyonudur.

Saç telinin görünümü doğrudan saç köklerinin durumuna ve onları besleyen köke bağlıdır. Ampulün sağlığı, bir bütün olarak vücuda, doğru beslenmeye, su dengesine ve bir kişinin fiziksel aktivite düzeyine bağlı olabilir. Çubuklar canlı olamaz, çünkü innervasyonları ve kanlanmaları yoktur ve zaten büyümüş saçlara besinler sadece dışarıdan verilir. Bunun için internette incelemeleri yazılan Kerastase saç yağı da dahil olmak üzere çeşitli bakım ürünleri kullanıyorlar.

Çeşitli amaçlar için kerastase yağları

  1. Boyalı saçlar için. İncelemeleri olumlu olan bu Kerastase saç yağı, bileşiminde nadir bir bileşene sahiptir – emperyal beyaz çay özü. Bu bileşen nedeniyle, yağın antioksidan özellikleri vardır ve bu nedenle saçın durumunu mükemmel şekilde geri yükler. Böyle bir aletin sürekli kullanımı ile renklendirici pigmentlerin yıkanması önlenir ve boyalı saçtaki gölge derinliği de korunur.
  2. Hasarlı saçlar için. Bu saç ürünü zarif yeşil bir şişede paketlenmiştir. Bu tür yağın aroması da özeldir: odunsu notalara sahip oldukça hoş bir narenciye. Böyle bir ürünün parçası olarak, ciddi şekilde hasar görmüş ve zayıflamış saçlara kapsamlı bakım sağlamanın mümkün olacağı özel bir oleo kompleksi vardır. Ayrıca bitki özleri, özellikle de teller üzerinde iyileştirici etkisi olan ölümsüz moringa içerir. Ek olarak, Kerastase yağı mineral bileşenlerle zenginleştirilmiştir: kalsiyum, magnezyum, demir ve vitaminler. Bu Kerastase yağı, olağanüstü yumuşatma ve nemlendirme özellikleriyle öne çıkar. İncelemeleri şık olan saç yağı, buklelere zarar vermeden günlük olarak kullanılabilir.
  3. İnce saçlar için. Bir leylak şişesindeki bu yağ, ince saçların bakımı için tasarlanmıştır. Bu çarenin ana bileşeni, milenyum gülünün özel bir özüdür. Ek olarak, ürünün bileşimi, ipliği güçlendirmek ve beslemek için gerekli olan tokoferol içerir. Bu yağ kendi kıvamı ile sıvı bir üründür. Bu yağ türü kuru saçlarda kullanıma uygundur.
  4. UV koruması için. Saçları sıcak güneşe maruz kalmaktan korumak için Loreal markası, incelemeleri internette bulunabilen Kerastase saç yağını piyasaya sürdü. Bu araç bir dizi faydalı maddeye sahiptir: keratin, polimerler, doğal yağlar, vitaminler. Bu ürünün her saç tipi, kalınlığı ve rengi için kullanıldığını belirtmekte fayda var. Ürün ayrıca özel bir UV filtresi içerir – güneş ışığının iplik yapısına girmesini önleyen bir madde. Güneş korumasıyla birlikte, bu tür bir ürün saçı besleyebilir, kurumasını önleyebilir, aynı zamanda onarabilir ve güçlendirebilir. Bu yağı hem ıslak hem de kuru tellere uygulayabilirsiniz: kullanımın etkisi hiçbir şekilde farklı olmayacaktır.

Tüketici incelemeleri bu tür kıvrılma yağları hakkında ne diyor?

Kerastase serisinin saç yağları birçok övgüyü hak ediyor. Tüketiciler, etkinliklerini vurgularken bu tür ürünlerin yüksek kalitesini not eder. Birçok kadın, yağı kullandıktan sonra saçlarının daha güçlü, daha güçlü, daha sağlıklı ve daha güzel hale geldiğini not eder. Evrensel yağ, her koşulda kullanıldığı için özel ilgiyi hak ediyor. Loreal ürünlerini kullanmanın bir sonucu olarak, birçok kadın tellerin kırılganlığında, buklelerdeki elastikiyetin ve gücün görünümünde önemli bir azalma olduğunu fark etti.

Müşteriler ayrıca Kerastase kullandıktan sonra saçın hava koşullarına daha iyi tepki vermeye başladığını belirtiyor: don, güneş ve yüksek nem. Listelenen noktalara Kerastase preparatlarını kullanırken saçta oluşan parlaklığı eklememek mümkün değil.

Uzun saçlar için ilk saç kesimi (22 fotoğraf)

Saçlar için ekşi krema ile maske: temel yemek tarifleri