patlama ile uzun saçlar için saç modeli

Patlama ile uzun saçlar için kolay ve sorunsuz saç modelleri oluşturmanın çok sayıda yolu vardır. Onlar sayesinde bir kadının imajı dönüşecek ve daha taze ve hafif hale gelecektir. Saç stilindeki patlamalar görüntüyü önemli ölçüde değiştirecektir. Aynı zamanda, özellikle ilk kez şekillendirme yapılıyorsa, bir saç modeli seçerken hata yapmamak önemlidir.

Patlama ile uzun saçlar için saç modelleri oluşturmadan önce alınacak önlemler hakkında stilistlerden ipuçları

  • Patlamalarını kutlamadan hemen önce kesmemelisin, çünkü stilistlerin istediğimizden çok daha kısa yaptığı durumlar vardır. Bu bağlamda, tatilden birkaç hafta önce patlamaları kesmek ideal olarak kabul edilir. Bir şeyler ters giderse, bu süre zarfında saçlar tekrar uzar.
  • Belirli bir stil seçmeden önce, sadece kendi tercihlerinize değil, aynı zamanda müşterinin isteklerini, moda trendlerini ve bir kadının dekorasyonunu dikkate alan deneyimli stilistlerin görüşlerine de odaklanmanız gerekir. Uyumlu bir görüntü oluşturmanın tek yolu budur.
  • Makyajın özelliklerini dikkate almak zorunludur, çünkü ancak bu şekilde bir kadının imajı gerçekten dengeli olacaktır.

Bir fotoğraf

Patlamalar eğik ve uzunsa hangi saç stilleri uygundur?

Günlük yaşam için, oksipital tellerin toplandığı ve kalan saçların gevşek kaldığı uzun saçlar için patlama olan saç modelleri uygundur. Bu tarz bir stil genellikle orijinal bir çember veya dekoratif saç tokası ile tamamlanır.

Bir akşam saç modeline ihtiyacınız varsa, sadece düz değil, aynı zamanda eğik bir patlama ile birlikte harika görünen bir kabuk oluşturmak oldukça mümkündür.

Örgüler genellikle beğenilir ve her zaman popüler olmuştur. Bugüne kadar çok sayıda dokuma tekniği icat edilmiştir. Yandaki örgülü örgü en muhteşem görünecek. Bu durumda, telleri taramak ve kulağın biraz altından bir örgü örmeye başlamak en iyisidir. Bu, saç stilinin hacmi olması için gereklidir.

Kuyruklar için bir saç modeli seçerken durduktan sonra, onları en üstte toplamaya değer. Saçınızı düz bırakabilir veya kıvırabilirsiniz. Düz uzun patlamalar, böyle bir saç modeli ile en iyi şekilde görünür. Eğik patlama sahipleri kuyruğu başın arkasında toplayabilir.

Uzun saçlar ve düz patlamalar için saç modelleri oluşturma

Düz patlamalarla büyük bukleler harika görünecek. Patlama ile uzun saçlar için bu saç modelleri hem ciddi hem de aşırı yüklenmez. Böylece, bir kadının imajı rasgele seksi ve bununla birlikte saf bir şekilde romantik görünecek.

Uzun patlamalara sahip akşam saç modelleri özel bir teknoloji kullanılarak yapılır. Bunu yapmak için, saç toplanır, bir düğüme, yaya veya ruloya yerleştirilir ve bir saç maşası kullanıldığında patlamalar alttan bükülür.

Babette, saç modelinin oldukça kadınsı bir versiyonu olarak kabul edilir. Özellikle akşam şekillendirme yapmanız gerekiyorsa, saç üzerinde oluşturulur. Böyle bir saç modeli ile eğik patlamalar, çapraz bir ayrılmanın varlığıyla uyumludur. Başın arkasındaki saçlara gelince, onları bir rulo veya yapağı ile kaldırmak daha iyidir.

Emo stili tercih edenler ise parlak görünümleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Bu görüntüdeki kaküller her zaman uzundur ve yanlara yakışır. Aynı zamanda yüzün yarısını kaplayabilir ve kenarları yırtık olabilir.

Uzun saçlar için birkaç fikir: kaküllü saç modelleri

  1. Bir eşarp ile saç modeli. Böyle bir saç modeli, herhangi bir klasik yönteme göre uzun saçlar için patlamalarla gerçekleştirilir. Dokuma, kuyruk ve bir demet olabilir. Başın etrafına, patlamalara ve yaklaşık olarak saç çizgisi boyunca bir fular veya fular bağlanmalıdır. Bu tip saç modeli mutlaka bir sabitleme verniği ile sabitlenir.
  2. Patlama höyüğü. Bu saç modelini oluşturmak için saçınızı iyi taramanız ve kaküllerinizi yukarı kaldırmanız gerekir. Onlardan bir “höyük” oluşturmak zorunda kalacaklar. Düzeltmek için vernik ve gizliliğe ihtiyacınız var.
  3. Dalgalar. Patlama ile uzun saçlar için bu saç modeli basitçe yaratılmıştır. Bunun için saçın büyük kısmı sabitlenir. Sadece patlamalar serbest kalır. Su ile hafifçe nemlendirilmelidir. Ayrıca birkaç bölüme ayrılmıştır. Her kıvrımdan bir flagellum oluşturmaya değer. Ortaya çıkan kamçı, düğümler halinde katlanmalı ve daha sonra görünmezlik veya saç tokaları yardımıyla kafaya sabitlenmelidir. Saç bir saç kurutma makinesi ile kurutulur ve ardından flagella çiçek açar. Ortaya çıkan bukleler, bir tarafa veya yukarıya sabitleyici bir vernik ile sabitlenmiş parmaklarınızla daha da bölünmelidir.
  4. Babet. Patlama ile uzun saçlar için saç modelleri oluşturmak için bu talimatlara göre, önce başınızı yıkamanız ve kurutmanız gerekir. Ardından, bukleler yatay olarak ikiye bölünür. Kafanın arkasında bir kuyruk oluşturmaya değer. Bundan sonra, başın arkasında içeriden bir iplik yığını yapılır. Elastik bantların yardımıyla uçların sabitlenmesi gerekecektir. Daha sonra saç modeli bir fırça ile düzeltilir ve saç spreyi ile sabitlenir. Ayrıca elastik bantlarla sabitlenen uçların içe sarılarak gizlenmesi gerekir. Saçın geri kalanı taranır, düzleştirilir ve sarılır. Uçların şekillendirilmiş silindirin altında maskelenmesi gerekecektir. Patlamalar düzeltilebilir ve ardından vernikle sabitlenebilir.

Maria Maksakova gibi saç kesimi (17 fotoğraf)

16 yaşındaki erkekler için saç kesimi (33 fotoğraf)