L’Oreal yağı ile saç durumunu iyileştirin

L’Oreal marka profesyonel saç kozmetikleri, yenilikçi gelişmelerin ve modası geçmiş saç bakım geleneklerinin uyumlu bir kombinasyonu kullanılarak yaratılmıştır. Bu üreticinin yağlarının bileşimi, eski zamanlardan beri kadınların buklelerinin yapısını restore etmelerine, onları faydalı bileşenlerle beslemelerine ve onları kötü bir iklimden korumalarına izin veren doğal maddeler içerir. Profesyoneller bunları ustaca kimyasallarla birleştirir. Bu, saç ürününün mükemmel şekilde dengelenmesi için gereklidir. Bukleler için kozmetiklere silikon, dezenfektan koruyucular ve reaktifler sokmazsanız, hızla bozulur ve tellerin durumunda herhangi bir olumlu değişiklik olmaz.

L’Oreal Saç Yağlarındaki faydalı maddeler nelerdir?

Papatya çiçeği olan Nivyanik özü. Bu bileşen enlemlerimiz için çok nadir değildir, ancak oldukça faydalıdır çünkü yatıştırıcı, nemlendirici ve canlandırıcı özelliklere sahiptir. Böyle bir bitkinin kaynatılması, antik çağlardan beri saçları hafifçe hafifletmek için kullanılmıştır.

Hindistancevizi yağı. Bu faydalı madde saçı ve saç derisini besler, saç tellerini içeriden nem ve değerli bileşenlerle doyurur ve ayrıca hasarlı yapıları onarır ve saç dökülmesine karşı savaşır.

Ayçiçeği tohumu yağı. Bu egzotik olmayan bileşen saçlar için oldukça faydalıdır. Telleri mükemmel şekilde besler ve nemlendirir, onlara esneklik verir ve hızlı yenilenmelerine katkıda bulunur.

Nelyubium özü veya lotus. Bu bileşen, buklelerin doğal parlaklığının arttırılması, hidro-dengenin geri kazanılması ve beslenmenin sağlanması nedeniyle Loreal saç yağına sahiptir.

Gardenya denilen taç çiçeği. Bu bitkinin özü, telleri güçlendirebilir ve onları parlak bir parlaklıkla doyurabilir.

Kuşburnu ve gül özleri. Böyle bir bileşen hücresel düzeyde rejeneratif süreçleri başlatır, doku yaşlanmasını önler ve saçtaki statik stresi ortadan kaldırır.

Soya yağı. Bu bileşen en çok üretici L’Oreal tarafından kullanılır. Saç için, bileşiminde bu madde bulunan yağ yararlıdır, çünkü kuru dokular yumuşar, neme doyurulur ve saç şaftının içinde tutulur.

L’Oreal saç maskelerinin bileşimindeki kimyasal bileşenler

  1. Siklopentasilikon. Bu, birçok bayanın kozmetik kullanmayı bıraktığından bahseden silikondur. Bundan korkmanıza gerek yoktur, çünkü bu madde yağları çözer, bu nedenle ağırlıklandırma etkisi vermezler. Ayrıca bu kimyasal, saçları ultraviyole ışınlarından koruyacak, buklelerin yapısını düzeltecek, tüm boşlukları dolduracak ve ayrıca onlara yoğunluk katacak ve taramayı kolaylaştıracaktır.
  2. Dimetikonol. Bu, kozmetiklerin düzgün dağılımına katkıda bulunan silikondan oluşturulan bir polimerdir. Tüylerin yüzeyinde su itici bir film oluşturur, pul pul dökülen pulları pürüzsüzleştirir ve ayrıca bukleleri yumuşatıp nemlendirerek taranmasını kolaylaştırır. Ek olarak, bu kimyasalın termal koruyucu özellikleri vardır.
  3. Alkol benzoat. Bu bileşen ayrıca Loreal Elsev saç yağı içerir. Mikropları öldürür, yağları bağlar ve çözer. Bu tip ürünlerde bu madde koyulaştırıcı olarak kullanılır. Ayrıca, bu kimyasalın nemlendirici ve besleyici özellikleri vardır, böylece kokuların aromasını arttırır.
  4. benzil alkol. Bu, bir kozmetik ürünün ömrünü uzatmak için gerekli olan sentetik bir maddedir. Bu tür bir koruyucu, listenin sonuna yakındır, ancak bu, onu yüksek uçuculuk ve toksisiteden mahrum etmeyecektir. Uzun süreli kullanımda bu bileşen kuruyabilir.

Farklı L’Oreal yağ türleri hakkındaki incelemeler ne diyor?

  • Elseve Olağanüstü. Bu yağla ilgili çoğu yorum, 6 yağ içerdiğini söylüyor. Tüketiciler, bu aracın teller üzerindeki kusursuz etkisini onaylıyor. Kelimenin tam anlamıyla saçı dönüştürür, onlara sağlık ve güzellik verir. L’Oreal’in bu serideki saç yağı, buklelerin hasarlı yapısını onaracak ve çevresel faktörlerden uzun süreli koruma sağlayacaktır. Uygulamanın etkinliği ve mükemmel sonuç, yağların her bir bileşeninin muazzam nüfuz etme gücünden kaynaklanmaktadır.

  • Profesyonel Efsanevi Yağ. Bu ürün serisi 2 ürün içerir: her türlü saç teli ve boyalı saçlar için. Bu tür kozmetik bakım ürünleri, buklelerin yoğun beslenmesi, yenilenmesi ve nemlendirilmesi için tasarlanmıştır. Ayrıca düzenli yağ kullanımı taramayı ve şekillendirmeyi kolaylaştıracaktır.

Uzun saçlar için mezuniyet (30 fotoğraf)

Şeftali yağı saç maskesi ne için kullanılır?