Estel’in saç maskesi, eski güzelliği buklelerinize geri kazandırmanızı sağlar.

Bukleler için gerçekten yüksek kaliteli ve eksiksiz bakım için, her kadının cephaneliğinde sadece balsamlar, şampuanlar ve durulamalar değil, aynı zamanda iyileşmeyi amaçlayan maskeler de bulunmalıdır. Çağımızda, mükemmel, güçlü, pürüzsüz ve doğal olarak sağlıklı saçları olan, hacminden mahrum olmayan ve ayrıca kırık uçları olmayan bir kız bulmak oldukça zordur. Aynı zamanda, hemen hemen her kız sadece saçını yıkamaktan memnundur. Gerçek şu ki, saçın durumu doğrudan nasıl bakıldığına bağlıdır.

Estelle saç maskeleri: hangi ürünler dahildir

Bu maskenin benzersiz bileşimi, ilk uygulamadan sonra pozitif dinamikleri gözlemlemeyi mümkün kılar. Bukleler gözle görülür şekilde daha parlak hale gelecek ve mükemmel şekilde taranacak ve ayrıca statikleri azaltılacaktır. Bu sonuç, maskeyi oluşturan aktif bileşenlerle elde edilebilir: E vitamini, jojoba yağı, betain, pantenol. Saça güç veren, yoğun bir şekilde besleyen ve hasarlı yapıyı onarabilen onlardır. Estel’in saç maskesi aşırı yağlı da olsa her saç tipine uygundur. Özellikle, böyle bir araç, saçlarını sık sık boyamayı sevenler veya saçlarını kurutan prosedürler uygulayanlar için faydalı olacaktır: sık fön, düzleştirme veya kıvırma.

Kız bu maskeyi kullanma sürecini tamamladıktan sonra bukleler çok bakımlı ve güçlü hale gelecektir. Bunun nedeni, maskenin besin, vitamin ve eser element ihtiyaçlarını karşılamasıdır. Bu maskenin bir diğer önemli etkisi de saçın doğal pigmentini koruyabilmesi ve bu da onların solmasını önleyebilmesidir.

Otium Pearl – Estelle’nin hafif, soğuk tonlar için canlandırıcı maskesi

Nemlendirici ve besleyici etkilere ek olarak, bu aracın ana görevi, yoğun şekilde aydınlatılmış buklelerdeki sarı renk tonunu ortadan kaldırmaktır. Üretici, bu vaatleri maske adına yansıtıyor – Pearl Shine. Bu maske hakkında çok sayıda inceleme, ürünün ilk kullanımından sonra buklelerin daha yumuşak hale geldiğini ve birkaç seanstan sonra sarılığın görünmez hale geldiğini veya tamamen kaybolduğunu doğrulayabilir. Bu ilacın renginden, yani yoğun mordan korkmanıza gerek yok, çünkü birkaç dakikalık kullanımdan sonra parlıyor. Üretici, prosedür sırasında eldiven kullanılmasını şiddetle tavsiye eder.

Twist Otium – Estelle’nin kıvırcık saçlar için koruyucu maskesi

Lüks kıvırcık saçları olan adil seks, ilk elden buklelerin ne kadar asi olabileceğini biliyor. Ayrıca, doğrudan kuruluk ile ilgili olan kırılganlıklarını da eklerseniz, bu tür buklelere bakmak inanılmaz derecede zorlaşır. Öyle bir durumda ki saç için Estelle bir kız için gerçek bir hazine olabilir. Bu maske türü pantenol, ipek proteinleri, kolajen ve ayrıca özel bir FlowRevival kompleksi içerir. Tüm bu bileşenler saçın daha yumuşak, daha kolay yönetilebilir olması ve aynı zamanda kıvırcık saçların şık bir şekilde şekillendirilmesi için önemli olan yıpranmadan şeklini koruması için her şeyi yapar. Ayrıca saç modeli parlayabilecek, bukleler ağırlaşmayacak ve hacimleri iyi bir seviyede kalacaktır.

Estel Curex Sun Flower saç maskesi – UV radyasyonuna karşı etkili koruma

Zengin bronzluğu seven kızlar için bu maske hava gibi gereklidir ve bildiğiniz gibi saçları olumsuz etkiler. Bu maskenin bir parçası olan balmumu ve kestane özü, zaten önemli ölçüde zayıflamış saçları kurtarmayı mümkün kılar ve yol boyunca onları parlak, yakıcı güneşin veya solaryumun zararlı etkilerinden korur. Bu çarenin seyrini tamamladıktan sonra saçlar daha bakımlı ve güçlü hale gelecektir, çünkü maske onları vitaminler, eser elementler ve besinlerle besler.

Boyalı saçları beslemek ve onarmak için tasarlanmış Estel Curex Color Save maskesi

Bu Estelle maskesinin bileşimine Candelilla mumu eklendi. Boyama sonrası saçları özel bir şekilde koruyabilir ve rengin akıp gitmesini engelleyebilir. Bu bakımdan, bu çare buklelerin yapısını onarır ve besler, onları daha itaatkar ve sağlıklı hale getirir. Ayrıca bu maskenin bir özelliği de saç boyama işlemini daha seyrek hale getirebilmesidir. Bu da kimyasal elementlerin saç üzerindeki zararlı etkilerini azaltacaktır. Sürekli kullanımda, Estelle’den böyle bir saç maskesi, renkli buklelere parlak bir parlaklık verecektir. Bu tür bir aletin dezavantajları da vardır: bukleleri daha sık yıkamanız gerekecek ve saçlar biraz daha ağırlaşacaktır.

Uzun saçlar için kadınsı basit saç modelleri: moda tutkunları için fikirler

Kısa saçlar için güzel akşam saç modelleri (30 fotoğraf)