En iyi profesyonel saç maskelerinin listesi

Profesyonel saç maskeleri, büyümelerini destekleyen, ayrıca buklelere ipeklik ve parlaklık kazandıran ürünlerdir. Bu tür ürünler arasında renkli ve zayıf bukleler için maskeler de bulabilirsiniz. Ayrıca kepek, saç dökülmesi ve diğerleri gibi en ciddi sorunlarla başa çıkmak için tasarlanmış profesyonel maskeler de satışta. Çeşitliliği ne olursa olsun, tüm profesyonel saç maskeleri, uzun süre çekici ve sağlıklı bir görünüm sağlarken durumlarını iyileştirmek için tasarlanmıştır.

En iyi saç maskeleri nelerdir?

  1. Farmavita Sırt Çubuğu Krem Plus. Evde saç laminasyonu yaparken bu aracı kullanın. Bu maske keratin, doğal yağlar, provitaminler ve amino asitler içerir. Bu ürün türü, uygulamayı ve durulamayı kolaylaştıran kalın beyaz bir kıvama sahiptir. Bu maskenin oldukça hoş bir kokusu var. Kırılgan ve kuru saçlar için en uygunudur. Etkiyi elde etmek için ıslak buklelere böyle bir maske uygulamanız, ardından başınıza bir duş başlığı takmanız ve saçınızı 10-15 dakika saç kurutma makinesiyle ısıtmanız gerekir. Bundan sonra bukleler su ile yıkanır.
  2. Lakme. Bu profesyonel maske, gözenekli ve kuru saçların yoğun iyileşmesi için kullanılır. Bu araç, oligoelementler, seramikler ve spa bileşenleri içerir. Bu maske kafaya küçük miktarlarda uygulanır ve haftada bir kez uygulanır. Bu tip maskenin kümülatif uzun süreli etkisi vardır. Nem dengesini normalleştirir ve kütikül tabakasını pürüzsüzleştirir, bölünmüş uçların görünümünü engeller. Bu aracın da bir dezavantajı var – ince saç varsa, maskeyi uygularken daha ağırlaşabilirler ve saç modeli hacim kaybeder.
  3. Nouvelle Besleyici Maske. Bu, en çok yönlü ve kapsamlı profesyonel saç maskesidir. Bu tipteki en iyi maske her saç tipi için uygundur. Keratin ve şerbetçiotu gibi aktif maddeler içerir. Böyle bir aleti kullanmanın popülaritesi, maskenin geniş hacimli bir ambalaja sahip olması, uygulamadan sonra olumlu bir etki sağlaması ve ucuz olması ile açıklanmaktadır. Isının etkisi altında maskenin besleyici bileşenleri aktive olmaya ve saç yapısına derinlemesine nüfuz etmeye başlar. Bu durumda, bukleler içeriden yeniden oluşturulur.
  4. Erayba HydraKer Keratin K 10. İspanyol üreticilerin bu maskesi, durulama gerektirmemesi bakımından farklılık gösterir, ancak bir sprey şişesinden püskürtülerek tellere uygulanır. Kadınlar arasında bu kadar popüler bir saç ürünü, saç yapısına nüfuz ederek onları daha parlak, yönetilebilir ve yeterince yumuşak yapan keratin ve argan yağı içerir. Maskenin hoş aroması, bir kadının imajına ek bir çekicilik katacaktır.

Yağlı saçlar için maskeler: en iyi ürünler

  • Dulavratotu, ısırgan otu, şerbetçiotu ve pantenol içeren maske “Floresan Kera-Nova Professional”. Ayrıca ürünün bileşiminde olumsuz çevresel faktörlere engel olarak kabul edilen silikon vardır.

  • Natura Siberica maskesi, Kamçatka kaynaklarından gelen termal çamur ve beyaz volkanik kil bileşenleri içerir. Bu aktif shungite maskesi, demineralize su ve mineral bazında yapılmıştır.

  • Ölü Deniz’den gelen minerallerin hakim olduğu ve nar taneleri içeren maske “Planeta Organica”.

En iyi profesyonel saç maskeleri

  1. L’Oreal Professionnel Vitamino rengi. Bu iyi profesyonel saç maskesi silikon, E vitamini, Incell molekülleri ve UV filtreleri içerir. Bu ürünü kullanırken, saçta buklelerin gölgesinin yoğunluğunu koruyan bir film oluşturulur. Aynı zamanda saçlar parlak ve ipeksi hale gelir. Ayrıca, bu maske teller için tükenmeye karşı koruma sağlar. Renkli bukleler için kullanılması tavsiye edilir.
  2. Schwarzkopf Professional BC Yağ Mucizesi. Bu ürün proteinler, argan yağı ve pantenol içerir. Bu tür ürünler saçı daha kolay yönetilebilir ve yumuşak hale getirirken aynı zamanda sağlıklı bir parlaklık verir. Sert bukleleri yumuşatmak için böyle bir alet kullanılması tavsiye edilir.
  3. Keratin Geri Yükleme Maskesi, OIL Line. Bu, her tür saç için vazgeçilmez bir araç olacak en iyi keratin maskesidir. Bu eşsiz ürün 3 çeşit değerli yağ içerir: argan, jojoba ve badem.

Uzun kalın saçlar için hangi saç kesimlerinin kızlar için uygun olduğunu belirliyoruz

Kısa saçlar için Gavrosh saç kesimi (31 fotoğraf)